Výhody vychystávacího systému

Správní systém skladu

Kardex Remstar Vychystávacího systému

Vychystávací systém je správní systém skladu, který je navrhnutý zejména pro sklady které se starají o objednávky zákazníků. Tohle je důležitá součást vybavení skladu, protože to umožňuje majiteli skladu využívat následující výhody, které jsou pro jeho byznys velmi užitečné.

  • Více organizované objednávky a položky. Vychystávací systém je navrhnut, aby umístil objednané zboží na správné místo a potom, když je zaktivovaný, vyberou ty správné objednávky pro pracovníky k připravení pro zákazníky. S tímhle je vychystávání organizovanější a velmi jednoduché.
  • Méně vystresovaní pracovníci. Fakt, že vychystávací systém dělá vychystávání zorganizovanějším, dělá vychystávání méně složitým pro pracovníky. Jinými slovy, budete těžit z méně vystresovaných pracovníků. Ve skutečnosti, I když minimalizujete počet pracovníků, stale nebudou vystresovaní, díky výhodám které vychystávací systém může nabídnout.
  • Více produktivní pracovníci. Nyní jsou pracovníci méně vystresovaní díky tomu, že se nemusí starat o vychystávání objednávek. To je proto, že můžou jednoduše dokončit obrovské množství objednávek v jednom dni, protože už pro ně vychystávání stresující.
  • Rychlé dodělání objednávek. Můžete těžit z vychystávacích systémů díky rychlému dokončování objednávek. Dokončování objednávek od zákazníků jde jako po másle a méně to stresuje pracovníky.
  • Méně chyb. Když přijde na vychystávací systém, tento správní systém skladu je řízený počítačem, a tím pádem není pravděpodobné, že by nastaly nějaké chyby při vychystávání. Jako majitel skladu, nebudete vystresovaný, jestli udělá pracovník chybu a pracovníci se nemusí bát toho, že jim bude vynadáno za to, že způsobili chybu.
  • Spokojenější zákazníci. Jak už bylo zmíněno, vychystávací systém má možnost dosáhnout rychlého dokončování objednávek a méně chyb. Toto vede k více spokojeným zákazníkům. Když je vychystání správné a zboží je jim doručeno rychle (díky systému) můžete zaručit že vždy uspokojíte své klienty a zákazníky.
  • Více potencionálních zákazníků. V jakémkoliv byznyse platí, že pokud je skupina zákazníků spokojená, můžete zaručit, že přijdou další potencionální zákazníci, protože spokojení zákazníci si nemůžou pomoct od chválení dobré služby před ostatními.
  • Progresivnější a populárnější podnikání. Poslední výhodou vychystávacího systém je pokrok a popularita vašeho podniku. Vzhledem k tomu, že jsou vaši pracovníci méně vystresovaní a víc produktivní, více zákazníků bude spokojeno a čím víc spokojených zákazníků, tím líp pro váš byznys.


Takže, pokud řídíte byznys, který vyžaduje vychystávání uvnitř skladu, je potřebné zapojit do toho vychystávací systém. Ušetří vám to čas a úsilí a taky to pomůže vašemu podnikání mnohem víc, než očekáváte.


Aplikační zprávy
TSC - Vychystávání objednávek drobných klenotů

TSC - Vychystávání objednávek drobných klenotů

TSC je přední interaktivní kanadskou obchodní firmou, která svým zákazníkům po celé Kanade...


Replacedirect - Rychlá dodávka dílů a příslušenství k prodloužení životnosti elektroniky

Replacedirect - Rychlá dodávka dílů a příslušenství k prodloužení životnosti elektroniky

Nizozemská firma Replacedirect je jedním z hlavních hráčů na trhu tzv. after-sales pro elektronická ...


Med24 - Efektivní e-commerce pro zdravotní pomůcky, léky a produkty péče o pleť

Med24 - Efektivní e-commerce pro zdravotní pomůcky, léky a produkty péče o pleť

Med24 je dánská e-commerce firma se zaměřením na zdravotní pomůcky, léky a produkty péče o pleť. Jej...


Stáhněte si brožuru