Tipy pro výběr správního systému skladu

Zvažte vaše možnosti - Analyzuj své potřeby

Kardex Remstar Správní systém skladu

Správní systém skladu je velmi důležitý pro většinu skladů a nutný pro obsluhu skladu a skladovací účely. V dnešní době se mnoho systémů na správu skladu představilo kvůli velkému počtu, od vychystávacích systémů až po skladovací systémy. Výběr systém pro vás může být matoucí a hodně lidí dělá chybu nezávisle na tom, co si vybrali. Aby se zabránilo chybám, pamatujte na tyto kroky, dodržujte je, a rozhodněte se s jejich pomocí moudře:

  • Proveďte důkladný výzkum. Tohle je základní rada při výběru správního systém pro sklad a myslí se tím, abyste si udělali domácí přípravu. Jinými slovy, shromáždění co nejvíce informací nehledě na typ správního systému skladu je zásadní před výběrem jakéhokoliv systému. Důkladným výzkumem se myslí sběr informací o kvalitě správního systém skladu nebo jít se přesvědčit na vlastní oči, jak systém funguje, když ho vlastní dobrý management skladu. Tohle taky poskytne pohled na to, jak se systémem zachází a zjistit, jestli je uživatelsky přívětivý, či nikoliv nebo jestli je systém opravdu bezpečný, a jestli mu můžete svěřit ukládání produktů.
    Existují způsoby, jak můžete provádět důkladný výzkum o správních systémech skladu, a jeden z nich je čtení hodnocení systémů a druhý je čtení potvrzení o systém, zejména od těch majitelů skladů, kteří momentálně uplatňují systémy ve svém skladu. Toto je užitečný tip, protože vám to může pomoct zjistit, jaký systém je, předtím než ho sami vyzkoušíte.
  • Zvažte vaše možnosti. Další užitečný tip je vybrat si správní systém skladu abyste zvážili své možnosti, zejména tu, jestli si vyberete manuální správní systém, nebo zautomatizovaný model. Manuálním se myslí tradiční a jednoduché skladní skříně, do kterých pracovníci manuálně ukládají předměty, zatímco zautomatizovaným se myslí dopravníkové systémy, kde skladní skříně mohou samy přijet k pracovníkovi. Musíte se rozhodnout, jestli vyberete zautomatizovaný, nebo ne a zvážit, jestli je váš rozpočet dostatečný a jestli ho typ vašeho byznysu vyžaduje, nebo ne.
  • Analyzuj své potřeby. Další skvělý tip pro výběr správního systém skladu je zanalyzovat své potřeby. Více než cokoliv jiného, jsou to vaše potřeby, které vám pomohou soustředit se na typ správního systém skladu, který vašemu byznysu a typu správních úkonů ve vašem skladu vyhovuje nejvíce.
  • Nekupujte to nejlevnější. Správní systémy skladů nejsou jako jiné věci, které si kupujete z obchodu, kde si jednoduše můžete vybrat to nejlevnější. Pamatujte, že toto znamená bezpečnost vašich produktů ze skladu, stejně jako vašich pracovníků. Jakmile si špatně vybere systém, může vám selhat byznys. Takže – pokud je to možné, neupřednostňujte levnou cenu nad kvalitou a výkonem při výběru vašeho správního systém skladu. Ale taky nebuďte moc štědří a nevybírejte velmi drahé systémy obzvlášť, pokud je váš byznys ještě nepotřebuje.

Aplikační zprávy
Hydravalve – efektivní správa skladu strojních dílů a komponentů

Hydravalve – efektivní správa skladu strojních dílů a komponentů

Hydravalve dodává zákazníkům v oblasti strojírenství díly a příslušenství pro vše, co s...


TSC - Vychystávání objednávek drobných klenotů

TSC - Vychystávání objednávek drobných klenotů

TSC je přední interaktivní kanadskou obchodní firmou, která svým zákazníkům po celé Kanade...


Replacedirect - Rychlá dodávka dílů a příslušenství k prodloužení životnosti elektroniky

Replacedirect - Rychlá dodávka dílů a příslušenství k prodloužení životnosti elektroniky

Nizozemská firma Replacedirect je jedním z hlavních hráčů na trhu tzv. after-sales pro elektronická ...


Stáhněte si brožuru