Kvality efektivního skladovacího systému

Nejlepší úložný systém pro váš sklad

Kardex Remstar Efektivního skladovacího

Když přijde na výrobu, produkci, distribuci, tak je efektivní sklad důležitý pro udržení věcí bezpečných, pro bezpečnost pracovníků, pro organizování zásob, pro jednodušší a rychlejší výběr objednávek nebo jinými slovy udělat skladiště a úlohy skladiště zvládnutelnými. Ale když přijde na efektivní skladiště, ať už zvažujete skladovací skříně, systémy výběru objednávek atd., tak je zde plno kvalit na které se musíte podívat pro ujištění, že váš skladovací systém je plně efektivní a opravdu vám může pomoci držet vaše produkty a zaměstnance v bezpečnosti, že udělá vybrání objednávek jednoduchým a rychlým a zároveň dělá skladiště více zvládnutelným.

  • Masivní a odolná stavba. Efektivní skladovací systém garantuje, aby byl masivní a odolný v konstrukci. Ať už jde o skříně, palety atd., jsou dobře stavěny, aby vydrželi dlouho a udrželi materiál umístěný v nich v bezpečnosti. Se špatným a slabým systémem stavby skladiště může dojít k nejen ohrožení věcí a produktů, ale také k ohrožení bezpečnosti pracovníků.
  • Úspora místa. Efektivní skladovací systém také garantuje, že je opravdovým spořičem místa. Není tak velký, aby naplnil celé skladiště, ale zase ne tak malý, aby vás držel před skladováním malých částí a věcí. Mělo by zde být právě tolik místa pro udržení všech věcí, které máte, ale zároveň, aby skladiště vypadalo více organizovaně, méně znečištěné a bylo bezpečným prostředím pro vaše zaměstnance.
  • Automatizovaný. Dnes, kvůli nabitému programu většiny lidí a vývoji technologii je jedna kvalita efektivního skladovacího systému již automatizována. To znamená, že dokáží zpracovat celou úlohu, kterou mají udělat jako je skladování, distribuce, atd. automaticky. To vám umožní udělat všechny vaše skladištní úlohy jednoduše, jelikož již nemusíte manuálně skladovat a ukládat věci, pohybovat s věcmi z jednoho místa na druhé, atd. Vše co musíte udělat je řídit automatizované skladovací systémy a poté jednoduše pohybovat s produkty z jednoho místa na druhé nebo je skladovat na sebe.
  • Bezpečná stavba. Existují také skladovací systémy, které jsou masivní a také skvělou úsporou místa a také automatizovány, ale jejich jedinou chybou je, že jejich design se ukázal jako rizikový pro bezpečnost. Mohou lehce prorazit ruce pracovníka, jsou zde ostré rohy a designové chyby, které mohou buď bouchnout pracovníky do jejich hlav, nebo způsobit menší zranění. Efektivní sklad není jen efektivní, když přijde na základní účel, ale také na bezpečný design stavby.


Kvality efektivního skladovacího systému vám mohou pomoci zhodnotit všechny skladovací systémy, které jsou představeny na trh. To, že je skladovací systém automatizován nebo oblíbený neznamená, že je nejlepší a nejefektivnější pro vaše skladiště. Budete muset nejdříve provést vlastní průzkum a zhodnocení ohledně těchto skladovacích systémů, abyste našli jejich efektivnost.


Aplikační zprávy
Hydravalve – efektivní správa skladu strojních dílů a komponentů

Hydravalve – efektivní správa skladu strojních dílů a komponentů

Hydravalve dodává zákazníkům v oblasti strojírenství díly a příslušenství pro vše, co s...


Frank Mohn - Skladování výrobních dílů na zakázku

Frank Mohn - Skladování výrobních dílů na zakázku

Frank Mohn, výrobce ponorných čerpacích systémů, ve své továrně ve Frakhaugu (Norsko) spoléhá na šir...


Dorma - Přesun mezi lokalitami dokončen podle plánu

Dorma - Přesun mezi lokalitami dokončen podle plánu

Společnost Dorma Deutschland se rozhodla přestěhovat z Bonnu do svého 100 kilometrůvzdáleného ústř...


Stáhněte si brožuru