Náhled na distribuční skladiště

Šetří čas - Šetří peníze

Kardex Remstar Distribu

Distribuční skladiště je budovou a místem, kde jsou věci pro distribuci skladovány. Jinými slovy slouží jako sklad pro produkty od výrobců k distributorům předtím než jsou tyto produkty distribuovány různým maloobchodním zákazníkům. Například poté co výrobce udělá produkt, tak by jej chtěl distribuovat zákazníkům z celého světa a aby toho dosáhl, tak musí dodat toto zboží nebo věci distributorovi v určitém místě. S takovým velkým počtem produktů a věcí na distribuci, distributor potřebuje tyto distribuční sklady, kde může lehce skladovat zboží před distribucí do maloobchodních prodejen. Většina distribučních skladů má i skladištní systém, který činí skladování věcí a produktů bezpečným a příhodnějším.

Kdo používá distribuční skladiště?

  • Výrobní společnost. Používají skladiště pro ukládání zboží a věcí, které vyrobili a musejí být dodány distributorům.
  • Distributoři třetích stran. To jsou subjekty, kterým výrobní společnosti dodávají jejich produkty. Tyto subjekty jsou zodpovědné za zásobování místa určitým zbožím a produkty od výrobní společnosti.
  • Maloobchodní prodejny. To označuje prodejny, kde se produkty prodávají maloobchodně. Věci, které jsou obvykle umístěny uvnitř distribučních skladišť jsou věcmi, které prodávají. Používají skladiště pro sklad zásob nebo inventáře, který mají.


Výhody používání distribučních skladišť

Distribuční centra nebo společnosti potřebují mít distribuční skladiště, pokud chtějí využít těchto výhod:

  • Šetří čas. Distribuční skladiště mohou opravdu ušetřit distributorům velké množství času, když přijde na distribuci všech věcí. To proto, že se již nemusí přehrabovat věcmi jen, aby je mohli doručit různým maloobchodním prodejnám. Jinými slovy distribuční skladiště s jejich skladištním systémem mohou dopřát pohodlí, jelikož dělá distribuování věcí a produktů více organizovanými. Může pracovníkům ušetřit hodně času a snahy při distribuci produktů nebo v zacházení s jejich produkty.
  • Šetří peníze. Distribuční skladiště jsou nejlepší volbou pro ochranu zboží nebo produktů, které se distributoři snaží distribuovat do maloobchodních prodejen. Když máte distribuční skladiště, tak se ujišťujete, že všechno zboží je drženo v dobrém stavu a uchovává si svou kvalitu. To proto, že distribuční skladiště je postaveno právě pro splnění těchto věcí. Jsou obvykle stavěny se správnou teplotou tak, aby pomohli distributorům splnit jejich účel ve smyslu udržení kvality a stavu produktů. Tak mohou ušetřit hodně peněz, jelikož zabraňují zkažení zboží nebo poškození věcí.
  • Klid na duši. Mimo technických výhod, které se vám nejspíše dostanou s distribučním skladištěm, také můžete mít užitek z klidu na duši, který vám dá. Jelikož jsou vaše zboží a produkty dobře chráněny, organizovány a také v bezpečí, také vaši zaměstnanci nemusejí vyvíjet takovou snahu a čas, tak budete mít klid na duši z toho, že se váš business bude rozvíjet.

Aplikační zprávy
Hydravalve – efektivní správa skladu strojních dílů a komponentů

Hydravalve – efektivní správa skladu strojních dílů a komponentů

Hydravalve dodává zákazníkům v oblasti strojírenství díly a příslušenství pro vše, co s...


TSC - Vychystávání objednávek drobných klenotů

TSC - Vychystávání objednávek drobných klenotů

TSC je přední interaktivní kanadskou obchodní firmou, která svým zákazníkům po celé Kanade...


Replacedirect - Rychlá dodávka dílů a příslušenství k prodloužení životnosti elektroniky

Replacedirect - Rychlá dodávka dílů a příslušenství k prodloužení životnosti elektroniky

Nizozemská firma Replacedirect je jedním z hlavních hráčů na trhu tzv. after-sales pro elektronická ...


Stáhněte si brožuru