Portfólio služeb Life Cycle Service

Zvýšená bezpečnost - Vysoká efektivita - Vyšší produktivita

Služba Life Cycle Service společnosti Kardex Remstar celostní, modulární řešení, které zaručuje efektivní fungování vašich logistických a skladových provozů.

» Vice o našich službách

Novinka: Pro balíčky FLEX Care a FULL Care

Vzdálená podpora - služba špičkové kvality s podporou operátora i managementu

Vzdálená asistence a vzdálená analýza poskytují lepší přehled, vyšší produktivitu a bezpečnost v průběhu celé životnosti vašich zařízení Kardex Remstar.
» Více

BASE Care – Balíček základní úrovně pro automatizovaná skladová řešení společnosti Kardex Remstar. Naši zkušení technici zaručují spolehlivé přezkoušení podle zákonných požadavků. V případě poruchy nebo dotazů vám náš servisní tým s radostí pomůže během normální pracovní doby.

FLEX Care - Upravte podrobnosti smlouvy přesně podle vašich osobních potřeb. Určete si míru podpory, kterou od nás potřebujete, a zda požadujete modul vzdálené podpory kvůli omezení rizika poruchy zařízení. FLEX Care je nejoblíbenější smluvní balíček pro společnosti s vlastními pracovníky údržby.

FULL Care – Dopřejte si maximální servisní ochranu za předvídatelné náklady. Balíček FULL Care nabízí řadu hmatatelných výhod. Vestavěný modul vzdálené podpory včas detekuje problémy, abyste mohli podniknout kroky k zajištění produktivity vašich systémů. Současně jsou do balíčku zahrnuty všechny servisní požadavky. To znamená, že opravy a údržba vašich skladových systémů vám nepřinesou žádné další náklady. Balíček FULL Care je určen pro společnosti, které nemají své vlastní pracovníky údržby.

 

 

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

Stáhněte si brožuru
 
OK