Servis

Budeme tam – bez ohledu na to, kdy a kde nás budete potřebovat

Stejně individuální jako naše produkty je také náš servis. V závislosti na požadavcích si můžete vybrat ze tří úrovní: ZÁKLADNÍ | PLUS | EXTRA.

ZÁKLADNÍ

Náš ZÁKLADNÍ servis je jistým základem pro dlouhodobý a efektivní provoz vašeho zařízení. Již tento servisní balíček přesahuje minimální zákonné požadavky. Kvalifikovaný servisní personál, zkušenosti a know-how zajistí dostupnost a zachování hodnoty vašich systémů.

PLUS

Náš servis PLUS zajišťuje trvalou profitabilitu vašeho skladu. Vedle údržby nabízí tento balíček rozšířenou telefonickou podporu s dostupností 24/7 a vysoce účinný management náhradních dílů. 

 

 

EXTRA

Pokud očekáváte ještě víc, měli byste se rozhodnout pro servis EXTRA. EXTRA zahrnuje mimo jiné následující služby: aktivní řízení údržby a oprav, řízení stěhování, rekonstrukční práce, pravidelná školení a softwarovou podporu.

Pro tyto i další individuální servisní služby s vámi rádi připravíme individuální servisní plán na míru.

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

Stáhněte si brožuru
 

Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

OK