Skladování

Společnost Kardex Remstar se o vybavení skladů stará už více než sto let. Za tu dobu byla svědkem rychlého rozvoje skladovacích systémů. Moderní technologie ve skladech nyní umožňují každé firmě vybrat přesně ten skladový systém, který bude nejvíce vyhovovat jejím potřebám a prostorovým omezením.

 

Sklady a distribuční centra

 

Většina společností je tlačena k neustálému snižování nákladů, a právě

proces skladování a vychystávání zboží či materiálu

nabízí v tomto ohledu mnoho možností.

 


Skladovací systémy Kardex nabízí rychlou návratnost investice díky rapidnímu zvýšení produktivity zaměstnanců, snížení požadavků na plochu skladu, bezpečnějšímu skladování a efektivnější správě skladových míst.
Projekt nového systému skladování připravují pro zákazníky odborníci z Kardex Remstar. Navrhnou nejlepší možná řešení, tak, aby sklad pracoval rychle, efektivně a s co nejnižšími náklady. Stávajícím zákazníkům pak nabídnou analýzu jejich současného řešení a připraví návrh modernizace či rozšíření.  Kombinací inteligentního softwaru pro správu skladu a vhodného automatizovaného skladového zařízení dokáží výrazně zefektivnit provoz skladu. Moderní skladovací systémy Kardex Remstar jsou velice flexibilní. Každý uživatel si může zvolit výšku skladovacích regálů i jednotlivých polic, šířku i hloubku úložných prostorů, zkrátka všechny parametry přesně tak, aby maximálně využil prostor mezi podlahovou plochou a stropem. Nejnovější řídící jednotky jsou navíc schopné ukládané položky zvážit a změřit, a následně určit nejvhodnější prostor pro jejich uskladnění. Tak je zaručena maximální efektivita systému skladování. Dalším významným benefitem automatizovaných skladových systémů Kardex Remstar je zvýšení produktivity zaměstnanců skladu, a to až o stovky procent. Systém pracuje rychle a bezchybně. Spolehlivě doručí položku, kterou si pracovník vyžádal, až výdejového otvoru. Karuselové i výtahové systémy velice urychlují vychystávání zboží. Ovládání skladovacích systémů je velmi jednoduché a bezpečné. Pracovník se nemusí pohybovat mezi regály, lézt po žebříku či ohýbat záda pro nízko uložené položky. Zůstává u výdejového otvoru, kam mu skladovací systém vyžádanou položku doručí. Zároveň se tím minimalizuje chybovost pracovníků. Ve větším bezpečí je také samotný uložený materiál. Starají se o to jednak automatická dveře výdejového otvoru, které jsou standardním vybavením tohoto zařízení, ale také tzv. „User Management“, díky kterému má zákazník možnost omezit neoprávněné přístupy pomocí PIN kódů nebo elektronických karet. Bezpečnost zboží i personálu zajišťuje také protipožární systém, který detekuje a hasí případný požár.

Aplikace/zboží

ObecněSkladování drobných dílů a komponentů
Skladování středně- a nízkoobrátkového zboží
Automobilový průmyslVyrovnávací sklady
Sklady nářadí
ElektronikaSkladování komponent
Skladování desek plošních spojů a čipů
Sklady ESM rolí
Chemie/FarmacieSklady vzorků
Skladování sypkého zboží
StrojírenstvíSklady nářadí
Buffer
Sklady rozpracované výroby
ÚdržbaNáhradní díly
Sklady údržby
NemocniceSkladování krevních konzerv
Léčiva
Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK