Manipulace a automatizace

Dlouhodobé partnerství založené na dobrých vztazích se Kardex Remstar snaží udržovat se všemi svými klienty. Pojí je poctivý přístup k odvedené práci a společný cíl - maximálně zefektivnit klientův systém skladování.

Čím déle Kardex Remstar se svým zákazníkem spolupracuje, tím lépe může poznat specifika jeho provozu, a pomoci mu hledat stále lepší řešení jeho skladování.


Systémová řešení manipulace a automatizace

 

Klienty Kardex Remstar najdeme prakticky ve všech tržních odvětvích, přičemž každé má svá specifika. V automobilovém průmyslu pomáhají

automatizované skladové systémy

řídit materiálové toky i spravovat nářadí a nástroje denní potřeby. V chemickém či farmaceutickém průmyslu je zvýšený důraz na bezpečnost, klimatizaci a čistotu prostor i skladovaného materiálu. Výrobci elektroniky mají často speciální požadavky pro řešení přepravy i skladování. Nemocnice často volí plně automatizované systémy přesahující několik pater budovy. A mohli bychom pokračovat…

 


Odborníci Kardex Remstar mají mnohaleté zkušenosti s klienty z jednotlivých odvětví a orientují se v systému fungování daných provozů. Díky tomu dokáží i novému zákazníkovi navrhnout efektivní řešení jeho skladovacích systémů. Vyberou optimální automatizovanou technologii i software, který zaručí plynulý chod skladu. Projekt jsou schopní zrealizovat během velmi krátké doby.
Pro spolehlivé fungování automatizovaného skladu zároveň doporučí vhodný systém servisu a preventivních kontrol. Ten výrazně pomáhá předcházet defektům, a tím i zbytečným prostojům, a zároveň maximálně prodlouží dobu životnosti skladovacího zařízení.
  • Hardwarové integrace – modulární výtahové systémy, páternosterové systémy, technologie pick-to-light, dopravníkové pásy, statické regály, robotická ramena systému ASRS, systémy typu Mini-Load, AGV systémy (automated guided vehicles), čtečky čárových kódů, váhy a mnohé další.
  • Softwarové integrace – software pro správu skladu, warehouse control system (WCS), warehouse management system (WMS), enterprise resource planning (ERP), middleware, RFID, rozeznávání hlasem a mnohé další.
  • Host integrace – certifikované rozhraní pro napojení na SAP, úspěšná integrace se systémy Navision, K2, BaaN, Brain, Helios a mnoha dalšími.

 

Aplikace/zboží

Automobilový průmyslMateriálové toky
Nářadí a nástroje
ElektronikaSkladování v kontrolovaných podmínkách
Speciální řešení pro přepravu
Chemie/FarmacieRobotické systémy
Bezpečnost procesů
Podmínky klimatizace a čistých prostor
Skladování/DistribucePlně automatizované třídění
StrojírenstvíZásobní sklady
Nářadí a nástroje
Zásobování součástkami
NemocniceZajištěné plně automatizované systémy přes několik pater
Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK