Kanceláře a spisovny

Obsah karototék, databází či archivní disky bývají často tím nejcennějším, co firmy vlastní. Ukrývají know-how potřebné pro správné fungování kanceláře.

Proto je velmi důležité vybrat vhodný způsob archivace papírových dokumentů i datových nosičů.


Automatizované uložení spisů a dokumentů

 

Technologové z Kardex Remstar vyvinuli

automatizované systémy archivace

, které vyhovují všem aktuálním požadavkům zákazníků a plně vyhoví i těm největším nárokům. Ať už se týká prostoru, bezpečnosti nebo efektivnosti fungování.  Navíc velice

urychlují hledání potřebných dokumentů

, což ocení každá kancelář nebo spisovna.

 


Zájemcům o skutečně efektivní způsob uložení dokumentů odborníci z Kardex Remstar představí všechna možná řešení. Ukáží, jak archivovat dokumenty a datové nosiče na minimální ploše, vysvětlí, jak s nimi efektivněji manipulovat nebo třeba zajistit jejich bezpečnost. Automatizované kancelářské systémy totiž umožňují ochranu archivovaných materiálů před neoprávněným přístupem. Buď celou kartotéku, nebo třeba jen její vybrané části je možné zabezpečit PIN kódem, karetním terminálem nebo elektronickým zámkem.
Důležitý je také přehled o uložených dokumentech. Aktuální stav je možné sledovat prostřednictvím jednoduchého softwaru Power Pick Office. Díky němu také mají oprávněné osoby informace o všech pohybech v kartotéce.
Archivační systémy Kardex Remstar dokáží díky inteligentní řídící jednotce maximálně využívat svoji kapacitu. Každé ukládané položce přiřadí místo tak, aby zabrala co nejméně prostoru. Zároveň pracují velice rychle a obsluha je maximálně pohodlná. Ergonomický výdejový otvor může obsluhovat i zaměstnanec na vozíku.
Automatizované kartotéky Kardex Remstar
jsou vhodné jak pro denně využívanou živou agendu, tak pro obsáhlé archivy spisoven. Modulární systém umožňuje splnit požadavky prakticky každé organizace. Stejně jako spolehlivé fungování je důležitý i atraktivní design kartotéky. Každé zařízení může být konstruováno v libovolné barvě ze škály RAL. Díky tomu bude sladěné s designem celého interiéru a práce s ním bude opravdovou radostí.
Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK