Řešení

S řešením pro sklady má společnost Kardex Remstar zkušenosti už 140 let. Oprávněně se proto řadí ke světové špičce v oblasti automatizovaných skladovacích a vychystávacích systémů.


Automatizované systémy pro vyšší efektivitu

Neustálé inovace a technologický vývoj umožňují nabídnout zákazníkům ty nejlepší produkty. „Nejlepší“ neznamená jen prvotřídní kvalitu automatických skladových regálů, ale také schopnost pomoci klientům efektivně využívat skladové prostory, šetřit čas zaměstnanců i neustále snižovat jejich náklady na provoz a energii.


Díky dlouhodobým pevným vztahům se zákazníky je Kardex Remstar schopný hodnotit jejich aktuální potřeby, přizpůsobit se požadavkům doby a posouvat kupředu jak své výrobky, tak související služby. Klientům, kteří hledají způsoby, jak zefektivnit práci zaměstnanců v kanceláři nebo optimalizovat pracovní postupy ve skladu či výrobě, nabízí Kardex Remstar řešení šitá na míru.


Každý skladovací prostor má svá specifika. A pro každý takový prostor má Kardex Remstar řešení. V závislosti na velikosti místa, charakteru provozu i skladovaného materiálu doporučí odborníci vhodný skladovací systém. Vždy dohlédnou na to, aby chod skladu či obsluha kancelářské kartotéky byly po instalaci nového systému maximálně plynulé, rychlé a spolehlivé. Správným výběrem skladovacího systému lze také dosáhnout co nejlepšího využití disponibilního prostoru, úspory času, energie i výrazného zvýšení efektivity práce zaměstnanců. Všechny tyto benefity přispívají k výrazné úspoře nákladů na skladování, a zasluhují se o rychlou návratnost investovaných prostředků.

Ze zkušenosti klientů Kardex Remstar vyplývá, že automatizovaný skladovací systém umožňuje zvýšit přesnost vychystávání až na 99 %. Díky své kompaktnosti umí o 80 % efektivněji využívat disponibilní prostor. Produktivita obsluhujícího personálu se může zvýšit zhruba na čtyřnásobek. A navíc má majitel v jakémkoliv okamžiku dokonalý přehled o stavu zásob na skladě.

Větší skladovací prostor, vyšší přesnost vychystávání

  • až o 80 % lepší využití prostoru díky plnému využití světlé výšky
  • zlepšení přesnosti vychystávání až o 99 %
  • zvýšení produktivity práce zaměstnanců až o 400 %
  • dokonalý přehled o stavu zásob na skladě

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK