Ustanovení o ochraně osobních údajů

 

Kardex AG bere ochranu osobních údajů vážně a transparentnost je pro nás důležitá. Proto bychom chtěli níže vysvětlit, jaké informace shromažďujeme, když navštívíte naše webové stránky, a jak jsou tyto informace použity.

Když navštívíte naše webové stránky, náš webový server za účelem zabezpečení systému dočasně registruje název domény nebo IP adresu přistupujícího počítače a datum přístupu, přístup klienta k jednotlivým souborům (název souboru a URL), HTTP kód odpovědi a webovou stránku, ze které nás navštívíte, a rovněž objem dat přenesených v rámci připojení. V některých případech můžeme ukládat do vašeho počítače informace ve formě “cookie”, abychom mohli naše webové stránky optimalizovat podle vašich preferencí. Další osobní údaje, jako jméno, adresu, telefonní číslo nebo e-mailové adresy neshromažďujeme, jedině že nám tyto informace sdělíte dobrovolně, např. při objednávání našeho newsletteru.

Vaše osobní údaje využíváme zásadně pouze pro technickou podporu a vylepšování našich webových stránek a k plnění vašich přání a požadavků. Zpracování a využití vašich údajů pro účely konzultací, reklamy a průzkumů trhu je možné jedině s vaším výslovným souhlasem.

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com