Efektivní zásobování montážní linky s LR 35

Just-in-time vychystávání montážní sadKardex Remstar LR 35 je obzvláště vhodný pro výrobní firmy se širokým výrobním portfóliem, které potřebují hladkou a bezproblémovou dodávku montážních sad do výroby. A právě zde je  Kardex Remstar LR 35 ideálním řešením zajišťujícím plynulé zásobování výroby.

Automatizovaný systém tu plní funkci vychystávací stanice a meziskladu a zajišťuje just-in-time dodávku vybraných montážních sad do výroby. Tyto jsou předvychystány v klasických euro boxech v jednom systému Kardex Remstar LR 35 a následně jsou dopraveny prostřednictvím dopravníkového systému do výroby. Potom, co jsou do výroby dopraveny, jsou euro boxy ve výrobě uloženy v systému stejného typu.  Na základě požadavku je potom konkrétní montážní set okamžitě vyskladněn a dopraven dopravníky just-in-time do výroby. To umožňuje vyskladnění bez zbytečných prostojů. V neposlední řadě, předvychystání sad zaručuje, že jsou tyto vždy kompletní, správně sestaveny a včas k dispozici.

Neopomenutelnou výhodou je i zkrácení pochůzek obsluhy, protože potřebné sety jsou dopravníky přímo dodávané do výroby, čímž jsou minimalizovány prostoje a pochůzky obsluhy, a to vede k snížení personálních nároků.

 
OK