Velkosklady a distribuční centra

Picking, packing & shipping made easy

S co nejefektivnějším využitím skladovacích prostor se potýká nejeden velkosklad či distribuční centrum. Úspory se nyní hledají, kde to jen jde.


Zároveň se však omezování nákladů nesmí odrazit v rychlosti a kvalitě služeb. Pro všechny, kteří hledají inteligentní a úsporné řešení svého skladovacího a distribučního centra, přináší řešení značka Kardex Remstar.

 

Flexibilní řešení, které se vždy přizpůsobí vašim potřebám


Modulární automatizované sklady Kardex Remstar maximálně využívají kapacitu skladovací plochy, urychlují a zpřesňují vychystávání a také snižují personální náklady. Firmy díky tomu zvyšují svoji produktivitu a omezují provozní náklady. Investice do moderního skladovacího systému Kardex Remstar se pak vrací během velmi krátké doby.


Skladovací zařízení je velice flexibilní a každý si jej může zvolit tak, aby přesně splňovalo specifické požadavky jeho provozu. S výběrem optimálního systému i s návrhem jeho dispozičního řešení poradí odborníci z Kardex Remstar. Ve velkoskladech a distribučních centrech se pohybují už mnoho let a přesně vědí, jak skladovací prostor využít co nejefektivněji.


Díky modulárnímu systému zařízení Kardex Remstar je možné jednotlivé systémy různě kombinovat. Tak, aby byla maximálně využitá kapacita skladu. Pokud se změní parametry skladovacích prostor, jednoduše se upraví i samotný systém.


Automatizované řešení velkoskladu zároveň umožňuje sdružování objednávek, což výrazně usnadňuje práci obsluhujícího personálu. Jinak samotné vychystávání, které probíhá automaticky, je velmi rychlé a naprosto bezchybné. Zaměstnanec se nemusí pohybovat mezi skladovými regály, ale zůstává u výdejového otvoru, kam mu zařízení požadovaný produkt dopraví. V případě dvou skladovacích systémů umístněných vedle sebe může jeden zaměstnanec pohodlně obsluhovat oba výdejové otvory.

 

Úspory kam se podíváte!


Zařízení Kardex Remstar umožňují firmám zracionalizovat procesy, zvýšit produktivitu a snížit náklady. Jsou vytvořené tak, aby flexibilně a rychle reagovaly na denní výkyvy v počtu objednávek a objemu práce. Díky nim se zjednodušuje a zkracuje doba vychystávání a proces zaškolení stálé obsluhy i sezónních zaměstnanců.


Díky flexibilní konstrukci a inteligentnímu řídicímu systému přináší Kardex Remstar do každého provozu mnoho zajímavých aplikací:

 

  • Sdružování objednávek
  • Konsolidace objednávek
  • Buffer
  • Sklad vráceného zboží
  • Sdružování do sad (Kitting)
  • Třídicí systémy
  • Vychystávání ze vzdáleného zařízení (Remote Workstation Picking)
Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

Download Brochure
 
OK