Potraviny

Profitovat – a to i v nejtvrdších podmínkách. Ukážeme vám jak na to.

Splnění zákonných požadavků, optimální využití polenciálu vaší firmy, chopení se příležitosti – s dynamickými systémy skladování Kardex pro vás bude toto vše hračkou.

Esence nebo koření, šarže vzorků, plísňové kultury nebo obalový materiál: Dynamické skladové systémy Kardex jsou použitelné všude. A všude jsou použitelné s úspěchem, protože ať již jde o regulovanou teplotu, čisté prostory nebo suché prostředí – správné řešení pro vás jsme již vyvinuli. A to hezké na tom je: Všechny tyto požadavky lze realizovat dokonce i přímo ve výrobě. To umožňuje značně urychlit výrobní procesy.

 

Jistota v důležitých otázkách – a výhody pro vás

Kdo, co, kdy, jak? Spolehlivé odpovědi na tyto otázky a možnost zboží zpětně vysledovat od jeho původu až po spotřebu v oblasti potravinářského průmyslu vyžaduje zákon. Nařízení, které můžete samozřejmě prostě jen splnit. Ze kterého ale můžete také docela pozoruhodně profitovat. Protože: zpětná vysledovatelnost zboží vám nabízí mnohem více než pouze možnost kdykoliv výrobky lokalizovat, zablokovat nebo stáhnout z prodeje. Promluvte si s logistickými odborníky z Kardexu – ukážeme vám, jak pomocí sledování polohy a pohybu získáte například informace o zásobách a pohybu zboží v reálném čase, jak snížit stavy vašich zásob a snadno vytvářet přehledné seznamy. A ještě něco navíc.

 

RFID, CPFR? V pořádku!

Nakonec jde také v potravinářském průmyslu o jedinou věc: Mít k dispozici správný produkt ve správný čas na správném místě. V přesně požadovaném množství. Také zde je Kardex na vaší straně. Například, když jde o to, transformovat lineární dodavatelské řetězce novými technologiemi na výkonné, flexibilní a na poptávku orientované logistické sítě. Nebo, pokud chcete zvýšit přesnost prognózy a optimalizovat tak dostupnost v místě prodeje. Protože: Budoucnost lze nejlépe předvídat, když ji sami utváříte.

 

Systémové a chytré použití softwaru

Co zmůže nejlepší hardware bez výkonného, inteligentního síťového softwaru? Systematickým zlepšováním interních procesů vytvoříme podmínky pro vyšší výkonnost, transparentnost a pružnost vašich logistických procesů. A tím také pro váš dlouhodobý úspěch.

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK