Obchod

Vše v pořádku objednáno – jednoduché, přehledné procesy objednávek díky perfektnímu logistickému systému

Je to jasné: Kdo zpracovává objednávky rychle a spolehlivě, má na trhu výhodu. S řešeními Kardex si tuto práci v mnohém usnadníte. Perfektní, přesné dodávky, zpětná vysledovatelnost, efektivní řízení vráceného zboží a samozřejmě také plné využití Vaší omezené plochy skladu. K tomu co nejjednodušší obsluha a maximální flexibilita:

To vše a ještě mnohem více byste od nás měli a také můžete očekávat.

Toky zboží a distribuční kanály se posouvají, marže jsou stále nižší. Konkurenční výhodu má dnes už jen ten, kdo nakupuje chytře, zboží chytře provede svým podnikem a stejně šikovně opět distribuuje. To však vyžaduje transparentní a efektivní logistický řetězec.

 

 

Nejčastější aplikace

 

-          Distribuční centra internetových obchodů

-          Prodejní a servisní místa pro automobilky

-          Prodejny elektroniky

-          Lékárny

-          Pronájem skladů domácnostem (self storage)…

 

 

Šance jménem e-commerce

 

Krátké dodací lhůty, prvotřídní služby: e-business určuje nová měřítka. Jednoduché, přehledné procesy objednávání i vráceného zboží jsou pro úspěch vašeho podnikání naprosto zásadní. I zde boduje ten, kdo má  perfektně fungující logistický systém.


Software

 

Víme, že software je klíčem k úspěchu a základem pro efektivní distribuční centrum. Propojíme naše zařízení s vaším informačním systémem a vytvoříme podmínky pro větší účinnost, transparentnost a pružnost vašich logistických procesů. A tím také pro váš dlouhodobý úspěch.

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK