Logistická centra

Nabízet přidanou hodnotu. Velmi jednoduché.

Oblast nazývaná Third Party Logistics je hospodářským odvětvím s nejlepšími vyhlídkami do budoucna: Stále více firem si uvědomuje, že je třeba se zaměřit na svou hlavní činnost a kompletní logistiku tak outsourcují.

To vás, jako poskytovatele logistických služeb, konfrontuje se stále novými výzvami a otevírá vám další nové a zajímavé možnosti pro budoucnost. Ať už vedete centrální sklad, nabízíte bleskové dodávky náhradních dílů, jako distribuce zajišťujete maximální workflow či pronajímáte stroje a zařízení: Využijte našich zkušeností z různých průmyslových odvětví a nabídněte svým zákazníkům maximální servis v rámci celého dodavatelského řetězce.

 

Služba, která vaše zákazníky přesvědčí

 

Máte zájem o komplexní řešení? Od návrhu možných zlepšení stávajících skladových procesů až po projekt nového systému skladování představují technologie Kardex efektivní, rychlé a účinné řešení. Kombinací inteligentního softwaru pro správu skladu a technologie pick- to-light s automatizací jsme vytvořili již u mnoha zákazníků systém, jenž výrazně zefektivnil práci v jejich distribučních skladech.

 

Nejčastější aplikace

 

– Vychystávání

– Konsolidace objednávek

– Buffer

– Sklad vráceného zboží

– Sdružování do sad (kitting)

– Třídicí systémy

– Skladování středně- a nízkoobrátkového zboží

 

Rychlá návratmost investice

 

Systémy Kardex nabízí rychlou návratnost investice díky rapidnímu zvýšení produktivity zaměstnanců, snížení požadavků na plochu skladu, bezpečnějšímu skladování a efektivnější správě skladových míst.

 

Mysleli jsme na budoucnost

 

Ať poskytujete vaše služby pro jednoho nebo pro mnoho různých zákazníků: Zajistíme, aby vaše zařízení bylo otevřené novým výzvám – například s ohledem na rozmanitost sortimentu výrobků a jejich efektivního uložení.

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK