Kovoprůmysl

Řešení pro středně velké podniky. Na míru a inteligentní.

Maximální schopnost dodávek, méně prostojů, nižší nutné stavy zásob: Ukážeme vám, jak efektivněji využívat zdroje a maximálně vycházet vstříc vašim zákazníkům.

Od „slévárny o třech mužích“ až dodavatele pro automobilový průmysl s více než stovkou zaměstnanců: Oblast kovoobrábění je tak rozmanitá a pestrá sekce průmyslu jako žádná jiná. Přesto: Rostoucí ceny surovin, ostrá konkurence a tlak na snižování nákladů jsou výzvy, kterým musí čelit celý kovoprůmysl. S ohledem na tento vývoj nabývají na významu otázky jako racionalizace a optimalizace procesů, právě pro malé a střední podniky.

 

Rychlejší, lepší, jednodušší

Kdo chce na trhu uspět, musí své schopnosti a zdroje využívat co nejekonomičtěji. A právě zde vám spolupráce s Kardexem nabízí rozhodující výhody: Vysoká dostupnost s co nejnižšími náklady na skladování a přepravu je pro nás nejdůležitější zásadou. Ať už chcete ušetřit místo, vytvořit mezisklad, inteligentně řídit výrobu, reorganizovat sklad nástrojů, nebo zajistit efektivní komisi hotových výrobků: Nabízíme řešení orientovaná na středně velké podniky – šitá na míru vašim procesům, potřebám a představám. Šitá na míru pro vás. Protože žádný podnik v kovoprůmyslu není stejný jako druhý. Výhody pro vás: Investice s krátkou dbou návratnosti, které vedou k výraznému zvýšení efektivity.

 

Integrované a inteligentní.

A pokud chcete jít ještě o krok dále, nabízíme vám komplexní řešení včetně  poradenství: Díky optimálnímu využití vašich logistických a výrobních struktur vám pomůžeme zkrátit přístupové časy ke zboží, posílíme vaši pozici v dodavatelské síti a pomůžeme vám úspěšně reagovat na požadavky trhu.

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK