E-Commerce

Skladujte velké množství artiklů efektivně

Potřeba vypořádat se s velkým množstvím zboží na skladě, neustálý příliv objednávek a krátké dodací lhůty, které zákazníci očekávají, to je permanentní test interní logistiky internetového obchodu. Naše automatizované skladové systémy představují ideální řešení.

 

Je efektivita při vychystávání jednou z hlavních priorit vaší firmy?

Plně automatizovaný skladový systém, který je založen na našich výtahových a karuselových zařízeních, umožňuje vychystávání objednávek v co nejkratším čase. 

 

Identifikace prostřednictvím RFID tagů nebo navádění obsluhy například systémy Pick-to-light fungují s našimi systémy bez problémů. Objednávky mohou být vychystávány s vysokou rychlostí a přesností, a to díky chytře promyšlenému systému řízení skladu.

 

Je vaše firma stále ve fázi start-upu?  

Každá firma jednou začíná a následně se vyvíjí s rostoucím komerčním úspěchem. My porosteme s vámi, protože naše systémy jsou jednoduše navzájem propojitelné. Rozšíření o další skladové systémy, které zvýší kapacitu vašeho skladu, proběhne hladce a nové systémy mohou být jednoduše integrovány do stávajících skladových operací. 

 

 

Chcete optimálně využít své stávající skladové prostory? 

Nezáleží na tom, zda je vaše skladová hala vysoká 2,5, nebo 30 metrů, protože automatizované skladové systémy mohou být individuálně a přesně dimenzovány na rozměry stávajících prostor, tak aby byly maximálně efektivně využity a poskytly vám prostor pro navýšení vašich prodejů. To znamená žádné drahé rozšiřování nebo stěhování do větších prostor v případě, že vaše firma bude růst. Kromě toho ulehčí unikátní konstrukce našich automatizovaných zařízení jejich případné přestěhování, protože není nutná jejich kompletní demontáž před transportem.  

 

Vyžadují stísněné prostorové podmínky skladování na minimální ploše?

Konstrukce našich zařízení umožňuje vysoce komprimované skladování zboží. V porovnání s klasickým skladováním ve statických regálech mohou zákazníci zvýšit skladovou kapacitu svého stávajícího skladu až o 400 %.  

 


Obsahuje váš sklad velké množství malých nebo miniaturních komponentů?

Díky svému kompaktnímu designu a použité technologii jsou naše automatizované skladové systémy ideální pro vysoce zahuštěné skladování malých dílů a komponentů na malé ploše. Kromě nižší prostorové náročnosti pomáhá toto řešení také zkrátit čas, který zaměstnanci potřebují na vyskladňování a naskladňování zboží. 

Hledáte efektivní a flexibilní systém pro správu skladu?

S naším softwarem pro správu skladu, individuálně naprogramovaným pro vaše konkrétní řešení, můžete v reálném čase spravovat naskladňování a vychystávání objednávek. Čas potřebný ke zpracování objednávek je zkrácen na minimum a vychystávání a dodací lhůty se zkracují, což vede k výrazným úsporám. Zjednodušuje se také zpracování vráceného zboží. 

 

WMS software je přímo integrován do vašeho ERP systému. Můžeme uvést celou řadu referenčních projektů, kde byl náš software integrován do systémů jako Axapta, Magento, Navision, Movex, SAP, Jeeves, Apport, Consafe, Dracar a Autovision. Naše řešení může být plně integrováno do jakéhokoliv logistického systému.   

Chcete zkrátit čas, který vaše obsluha potřebuje na pochůzky po skladě nebo montážní hale? 

Díky našim zařízením pracujícím na principu „zboží k obsluze“ je zboží dopraveno přímo k obsluze skladu nebo montážní haly. Tím se šetří čas, který by obsluha jinak strávila pochůzkami. Zároveň se zlepšuje ergonomie práce pro zaměstnance.  

Kombinace zařízení

Díky modulárnímu designu našich zařízení je samozřejmě možné nabízená řešení vzájemně kombinovat.  

Výhody na první pohled: 

 • Nižší prostorové nároky: Podlahová plocha potřebná ke skladování může být díky koncepci vysoce zahuštěného skladování redukována až o 85 %. To umožňuje skladovat stejné množství zboží na podlahové ploše, která představuje pouhých 10 až 25 % původní skladové plochy, čímž je uvolněn prostor pro jiné využití.

 • Modulární design: Zařízení mohou být integrována do jakéhokoliv logistického systému – jako samostatný skladovací systém, součást výroby nebo jako mezisklad pro expedici.

 

 • Lepší správa skladu: Skladový software Power Pick Global umožňuje permanentní monitorování skladových zásob, a to v reálném čase a s propojením na systém ERP.

 • Bezpečné sdružování objednávek: Dokonce i velmi velké množství miniaturních položek může být v našich automatizovaných skladových systémech bezpečně uskladněno a spravováno. 

 • Kontrolované prostředí: Díky možnosti kontroly vlhkosti a teploty prostředí je možné skladovat i velmi citlivé komponenty. 

 • Ochrana proti prachu: Zboží může být skladováno v podmínkách čistého prostředí. 

 • Bezpečné skladování luxusního zboží a hodnotných komponentů v uzavíratelném systému pro ochranu před vnějšími vlivy a neoprávněným přístupem.

 

Vyplatí se vaší firmě investice do automatizovaných skladových systémů Kardex Remstar?

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o více informací. Rádi vám zdarma poskytneme nezávaznou konzultaci ohledně našich systémů, možné optimalizace vaší logistiky a úspory místa, času a prostředků ve vašem skladu.  

Kontaktujte nás prostřednictvím e mailu nebo nám zavolejte na
+420 595 701 111.

Výhody na první pohled:
 • Nižší prostorové nároky
 • Modulární design
 • Lepší správa skladu 
 • Bezpečné sdružování objednávek
 • Kontrolované prostředí
 • Ochrana proti prachu
 • Bezpečné skladování luxusního zboží a hodnotných komponentů 
Case Study

Comunian Bevande – Bezpečná a rychlá distribuce vín a lihovin

Vyšší bezpečnost skladníků. Ochranazbožípředprachem, nečistotamiapoškozením. Plná sledovatelnost...


 
OK