Chemický průmysl

Je to jasné: vzorec pro ještě větší bezpečnost

Je dobré vědět: Naše moderní  automatizované systémy nejen zvýší bezpečnost skladových procesů a ušetří cenné místo, ale pomohou vám rychleji reagovat na požadavky trhu. Bezpečnost procesů má v chemickém průmyslu nejvyšší prioritu.

Proto jsme se důkladně zabývali různými aspekty bezpečnosti procesů a managementu nebezpečných materiálů až po nové předpisy v oblasti chemických látek, jako REACH – a nabízíme vám  řešení pro ověření, sledování a zpětné vyhledávání šarží. Kromě toho mají naši specialisté rozsáhlé zkušenosti se specifickými požadavky odvětví jako nebezpečné zboží, distribuce podle ADR, skladování podle tříd VCI, nebo velká balení. Také speciální podmínky jako skladování v řízené atmosféře a čisté prostory jsou pro nás běžnou „každodenní prací“.

 

 

Nejčastější aplikace

-          Skladování vzorků

-          Kontrola jakosti

-          Skladování v kontrolovaných podmínkách

-          Skladování přípravků pro výrobu

-          Expediční sklady

-          Distribuční centra….

 

 

Nové cesty, nové možnosti

 

Kdo se chce v konkurenci prosadit, musí tržní trendy a vědecké poznatky co nejrychleji uplatnit v inovacích, v používání nových technologií a optimálním využití stávajících zdrojů. Proto jsou na samotné procesy ve výrobě, skladování a distribuci kladeny stále vyšší nároky. Tady je místo pro logistická řešení Kardex: Ať již řízení zásob obalů, kontejnerů a látek, zásobování výroby, nebo také správa receptur – optimalizace a zrychlení pracovního postupu je vždy na prvním místě.

 

 

Flexibilní a všemu otevřené

 

Automatizované skladové systémy Kardex jsou flexibilní v rozměrech i vnitřním vybavení. Díky inteligentnímu softwaru Kardex Power Pick Global pro správu skladu je možné je plně integrovat do informačního systému zákazníka tak, aby byla zajištěna maximální efektivita a co nejrychlejší návratnost investice.

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK