Kardex Remstar Shuttle XP

Osm důvodů, proč zvolit Shuttle XP

1.

pora místa/využití výšky

Zabraná plocha může být snížena až o 85 procent v porovnání s téměř nekonečnou variabilitou polic díky krokování pouhých 25 milimetrů.

2.

Nižší potřeba pracovní síly

Požadované zboží je obsluze automaticky vychystáno, což šetří neproduktivní čas v podobě zbytečných pochůzek a vyhledávání. Volitelně integrované systémy pick-to-light (LED, sledování vychystávaného zboží) zobrazí místo uložení a množství požadovaného zboží, čímž se zajistí velmi vysoký výkon vychystávání.

3.

Ergonomický design

Pracovník již nikam nemusí šplhat, naklánět se a natahovat, aby dosáhl na uskladněné zboží, protože Shuttle XP pracuje v souladu se zásadou zboží k obsluze: objednané díly jsou automaticky dopravovány do ergonomicky navrhnutého výdejového otvoru. Police mohou být dopraveny do individuálně nastavené pracovní výšky.

4.

Vylepšená bezpečnost

Shuttle XP zajišťuje nejen řízený přístup k jednotlivým policím, ale také umožňuje přesné sledování za účelem zjištění, který pracovník obsluhy přistupoval ke které polici. Vertikálně posuvné dveře chrání jak obsluhu, tak zboží, rovněž emise hluku jsou výrazně nižší.

5.

Přesnost

Integrované systémy pick-to-light (sledování vychystávaného zboží), čtečky čárových kódů a softwarové rozhraní zaručují vysokou úroveň přesnosti. Napojení na dopravníkové systémy, robotická ramena nebo zdvihací zařízení zaručují maximální komfort na pracovišti.

6.

Flexibilita

Každou polici lze nastavit individuálně v souladu s požadavky obsluhy. Nastavit lze jak nosnost, tak i velikost sekce: nastavení pomalé rychlosti pro křehké zboží, ukládání často vychystávaného zboží poblíž „zlaté zóny“, tvorba přístupových práv pro police, skladovací police s různými nosnostmi v jedné jednotce a mnoho dalšího.

7.

Modularita

Díky modulární konstrukci lze výšku jednotky rychle a efektivně přizpůsobit proměnlivým podmínkám v dané lokaci a na pracovišti.

8.

Spolehlivost

Díky široké základně instalací vertikálních výtahových systémů podává Shuttle XP takové provozní časy, které jsou dosud nepřekonané. Ať už jde o projektování, výrobu, nastavování či servis, předvádí Shuttle XP dle výsledků při každodenním používání to, proč je jedním z předních produktů ve svém segmentu.

Výhody na první pohled:
  • Rychlejší přístupové časy
  • Zvýšení obrátkovosti zboží
  • Maximální využití úložného prostoru na minimální ploše
  • Přesné stavy zásob díky integraci do interních systémů ERP
  • Větší bezpečnost a ochrana pro obsluhu
  • Vylepšená ergonomie
  • Modulární rozšiřitelnost
Stáhněte si brožuru
 
OK