Komponenty

Užitečné komponenty té nejvyšší kvality

Shuttle XP nabízí při maximální úložné kapacitě a minimálním záboru plochy plné využití dostupné výšky prostoru a skladování zboží v 25 milimetrových krocích. Každá jednotlivá police je snímána pomocí technologie Optiflex a elektronického měření výšky, což pomáhá zvýšit úložnou kapacitu.

Technologie umožňuje naskladňovat předměty o různých rozměrech - od nejmenšího šroubu až po krabice nebo palety - efektivně a v jedné jednotce. Každá jednotka je vybavena četnými bezpečnostními zařízeními, aby byla zajištěna optimální bezpečnost obsluhujících pracovníků a naskladněného zboží. Mezi ně mimo jiné patří vertikálně posuvné dveře v každém výdejového otvoru a bezpečnostní světelné clony, které jsou umístěny přímo před výdejovým otvorem a monitorují tak celý pracovní prostor.

Extraktor

Components - Extractor

Extraktor přepravuje požadovanou polici buď přímo do výdejového otvoru, nebo zpět do volného úložného místa v rámci dané jednotky při vysoké rychlosti a po stisknutí tlačítka nebo naskenování čárového kódu.

Vertikálně posuvné dveře

Components - Shutter doors

Vertikálně posuvné dveře jsou standardní výbavou každé jednotky a jsou určeny pro ochranu pracovníků, strojních zařízení, naskladněného zboží, ale také pro snížení emisí hluku a tahu vzduchu.

L profily ve výdejovém otvoru

Components - L-profiles in the access opening

Boční stěny výdejového otvoru tvoří L profily, což umožňuje přistavit několik polic ve výdejovém otvoru (zdvojený manipulační přístup). Kromě toho lze pracovní polohu individuálně přizpůsobit výšce pracovníka.

Bezpečnostní světelná závora

Components - Safety light barrier

Pokud se aktivuje bezpečnostní světelná závora nainstalovaná přímo před výdejovým otvorem, veškeré pohyby na zařízení se neprodleně zastaví.

Oblasti použití:
  • Vychystávání objednávek
  • Vychystávání dávek zboží
  • Slučování
  • Třídění
  • Doplňování zásob
Stáhněte si brožuru
 

Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

OK