Kardex Remstar Megamat RS

je vybaven vícestupňovým bezpečnostním systémem k zajištění nejlepší možné ochrany člověka, strojů a skladovaného zboží

Ochrana pro člověka, stroje a uložené zboží!

K zajištění maximální bezpečnosti osob a na ochranu techniky i zboží je vertikální karusel Megamat RS vybaven vícestupňovým bezpečnostním systémem. Obsluha je optimálně chráněna před pracovními úrazy standardními ochrannými prvky ve výdejovém otvoru, například světelnou závorou. Uzamykatelné posuvné dveře s lehkým chodem chrání uskladněné zboží před neoprávněným přístupem nebo krádeží. Možné je rovněž zabezpečení celého systému nebo dílčích úseků přidělením individuálních přístupových hesel nebo použitím čipů RFID k identifikaci osob.

 


K zajištění maximální bezpečnosti vybavila firma Kardex Remstar nový Megamat RS čtyřmi důležitými funkcemi:

 • Nouzová ruční klika
  Dokonce i při výpadku proudu umožňuje nouzový ruční pohon klikou nepřerušený přístup ke skladovanému zboží.
 • Automatické napínání řetězu
  Nový systém napínání řetězu výrazně snižuje jeho náchylnost k opotřebení. Výsledkem je spolehlivý skladovací systém s dlouhou životností.
 • Posuvné dveře s lehkým chodem
  Uzamykatelné posuvné dveře mají mimořádně lehký chod. Lze je obsluhovat buď automaticky, nebo ručně, a dokonce je otevírat jen jednou rukou. Tím je zajištěna neunavující práce bez zbytečných prostojů.
 • Klipový systém
  Inovativní klipový systém Kardex Remstar umožňuje snadnou, rychlou a vysoce bezpečnou montáž plechů opláštění. Vyšší stabilita systému znamená maximální ochranu zaskladněného zboží a pracovníků přímo na místě.

 

Stáhněte si brožuru
 
OK