Komponenty

Splňuje nejpřísnější standardy

Vertical Buffer Module může být dodán s různými výdejovými otvory a pracovními stanicemi. Variabilní konfigurace systému umožňuje maximální flexibilitu a optimální přizpůsobení systému aktuální situaci. Až čtyři výdejové otvory je možné umístit na čelní, přední nebo zadní straně systému.

 

Vychystávací stanice

 

Components - Picking station

Základem vychystávací stanice je otočný stůl. Díky svému 20° naklonění je obzvláště ergonomický a jednoduchý na obsluhu.Zatímco operátor vyskladňuje objednávku, další boxy nebo police jsou již připraveny a uloženy v zadní části otočného stolu. Když operátor ukončí vychystávání jedné objednávky, otočný stůl se otočí o 180° a další box je připraven pro vychystání.

 

Jednotlivý výdejový otvor

 

Components - Single access opening

Jednotlivý výdejový otvor je ideální pro kontrolu přístupu k jednotlivým boxům obsahujícím cenné nářadí, a to především ve spojení se správou uživatelů.

 

Napojení na dopravníkový systém

 

Components - Conveyor connection

Vertical Buffer Module může být jednoduše napojen na stávající dopravníky, a to buďto při manuálním naskladňování a vyskladňování boxů a polic, nebo pro automatickou obsluhu a přepravu v rámci stávajících materiálových toků.


Napojení může být na přední, zadní nebo čelní straně systému. Napojení na dopravníkové pásy může být konstruováno pro kontinuální naskladňování a vyskladňování boxů pro další zvýšení výkonu při vychystávání.

 

Jednotný materiálový tok

 

Components - One piece flow

Napojení na Servus ARC propojuje příjem zboží, skladování, výrobu a výdej zboží do jednoho materiálového toku.

Stáhněte si brožuru
Kardex Remstar Vertical Buffer Family
 
OK