Lektriever

Efektivní a bezpečnou správu záznamů nabízí automatizovaný archivační systém Kardex Remstar Lektriever. Poskytuje vysokou úložnou kapacitu při minimálních prostorových nárocích a zvyšuje produktivitu obsluhujícího personálu až o 10

Úspora místa, času a námahy


Rotační kartotéka Lektriever je ideální pro správu papírové agendy i datových nosičů typu CD nebo DVD.  Lze ji ovládat manuálně, nebo s použitím softwaru pro správu spisů. V obou případech je obsluha velice jednoduchá. Stačí jediné zmáčknutí tlačítka nebo kliknutí na klávesnici počítače, a požadovaný dokument je během několika vteřin k dispozici. Pracuje naprosto spolehlivě a eliminuje možnost chybného výběru na minimum.


Díky automatizovanému ukládání i vyhledávání archivovaných položek se maximalizuje efektivita obsluhujícího personálu. Z jednoho místa zvládne zaměstnanec veškeré činnosti, a tím si ušetří spoustu času i námahy. Je například ušetřen manuálního vyhledávání, které je často spojené se stoupáním na žebříky, ohýbáním se pro nízko uložené spisy a podobně. Každý uložený spis je strojem automaticky přivezen do výdajového otvoru, který je umístěn v ergonomické pracovní výšce. Konstrukce kartotéky umožňuje také bezproblémovou práci pracovníkům na vozíčku.


Kromě rychlosti a snadného ovládání je hlavní výhodou kancelářského rotomatu prostorová nenáročnost. Ve srovnání s běžnou kartotékou ušetří firmám až 50 % podlahové plochy. Proto je vhodný do jakékoliv kanceláře. Svoji výškou může dosahovat až ke stropu, nebo dokonce přesáhnout několik podlaží budovy a přitom zachovat minimální půdorys.


Mnohaleté zkušenosti s konstrukcí rotačních kartoték a špičková technologie umožňují firmě Kardex vybavit svá zařízení těmi nejmodernějšími prvky tak, aby byl i náročný klient maximálně spokojený. Proto je například při skladování citlivých údajů možné přístup do kartotéky zabezpečit PIN kódem, karetním terminálem nebo elektronickým zámkem. Díky softwaru Power Pick Office pak mají oprávněné osoby přehled o všech pohybech v kartotéce. V případě potřeby je navíc možné omezit přístup jen do vybraných částí zařízení.


Pro mnohé klienty je důležitý také atraktivní design kancelářského vybavení. Rotační kartotéka Lektriver je proto dodávána v mnoha barvách a povrchových úpravách.

Výhody rotační kartotéky Lektriever:


Nízké prostorové nároky – Rotační kartotéka Lektriever ve srovnání s uložením v běžné kartotéce ušetří více než 50 % podlahové plochy.

Ergonomie – Běhání po schodech, stoupání na žebříky, nebo ohýbání se pro spisy, apod. patří minulosti. Každý uložený spis je automaticky přivezen do výdajového otvoru, který je umístěn v ergonomické pracovní výšce. Konstrukce stroje umožňuje také bezproblémovou práci pracovníkům na vozíčku.

 

Požární ochrana a bezpečnost –  Přístup do zařízení může být chráněn kódem PIN, karetními terminály nebo elektronickými zámky.

Design – Rotační kartotéka Kardex Lektriever je dodávána v mnoha barvách a povrchových úpravách.

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK