Výhody horizontálního karuselu

Advantages of a Horizontal Carousel - optimized picking, order picking

Výhoda: optimalizace vychystávání

Díky principu "zboží k obsluze" je zde zřetelná úspora vzdálenosti, která musí být vykonána obsluhou. Jedná se o všeobecné zkrácení přepravního času (tedy času, který zabírá největší část tohoto úkonu) z cca 65% na 10%. Je zde umožněn rychlý a přesný přístup ke skladovanému zboží za účelem zkrácení neproduktivního vyhledávání. S pomocí softwarově řízených vyhledávacích strategií, např. hromadného vychystávání, může být vyhledávací výkonnost dokonce zvýšena.

 

Všechny horizontální karusely náležící k jedné stanici pracují kontinuálně, paralelně a zajišťují neustálý přístup ke zboží. Redukce vychystávacích časů pro obsluhu je samozřejmostí.

Výhoda: vysoká přesnost

Optické signalizační prvky na stroji a ve vychystávacím prostoru poskytují obsluze veškeré důležité informace. Vylepšená vkládací a vychystávací přesnost s hodnotou více než 99% předchází vyhledávacím chybám zákazníků.

Different items can be stored in the

Výhoda: flexibilní skladování

S nosností jednoho stroje až 54.000 kg je možné skladovat i těžké předměty. Navíc - každý přepravník může být různě výškově rozdělen za pomocí nastavitelných polic, které také umožňují bezchybné a efektivní skladování a vychystávání různě velkého a objemného zboží.

Items are stored compactly in a confined space

Výhoda: bezpečný provoz

Komplexní bezpečnostní vybavení např. automatické posuvné dveře či bezpečnostní závory pomáhají předcházet úrazům a zajišťují obsluze bezpečnou práci.

Výhody na první pohled:
  • Růst produktivity
  • Snížení nákladů
  • Rozšíření flexibility
 
OK