Kardex Remstar Towermat

Skladování nadměrných velikostí a hmotností: efektivně a s úsporou místa

Towermat - Efficient and space-saving

Výtahový systém Towermat – prostorový zázrak pro těžké zboží

Skladování mimořádně rozměrného a těžkého materiálu vyžaduje mimořádně promyšlenou logistiku skladu. Nerentabilní využití prostoru při skladování dlouhých předmětů, plechů, nástrojů, palet nebo gitterboxů bylo dosud příčinou krajní časové a nákladové náročnosti při manipulaci, a tím i trvale vysokých nákladů. V podobě skladovacího výtahu Towermat nabízí Kardex Remstar pro tyto zvláštní požadavky dynamická a pružná řešení. Towermat umožňuje efektivní začlenění i zboží do celkové hmotnosti 5.000 kg na regál do skladové logistiky. Přizpůsobivá konstrukce výtahu Towermat umožňuje optimální využití daných prostorů: i na malé ploše je možné co nejdokonalejší využití stávající výšky haly. Výsledkem je několikanásobné zvýšení skladovací kapacity a výrazně produktivnější manipulace s materiálem.


Large and flat design – the ideal system for sheet metal

Materiály o velkých plošných rozměrech (až 2.000 × 6.000 mm) jsou skladovacím výtahem Towermat pro plech skladovány obzvlášť úsporně, jejich doprava k obsluze je automatická.

» Čtěte více

Space-saving solutions for long goods

Při skladování dlouhých sortimentů hraje roli i optimální obsluha. Materiál jako trubky, tyčová ocel apod. do délky 10.000 mm může být efektivně ukládán a plně automaticky dopravován.

» Čtěte více

The all-round talent for storing pallets

Řešení pro budoucnost jsou individuální! Touto zásadou se Kardex Remstar řídí i v oblasti logistiky skladování zvlášť těžkých pomocných ložných prostředků jako palet nebo gitterboxů.

» Čtěte více

Flexibility for special forms such as tools

Skladování těžkého, neforemného nářadí je mimořádně náročnou záležitostí: vysoké hmotnosti a nepravidelné tvary musí být uskladněny s úsporou místa a bezpečně naskladňovány a vyskladňovány.

» Čtěte více

 

Technické údaje

Towermat FE EE
Výška systémuaž 25,000 mm až 8,000 mm
Police
Šířkaaž 10,000 mm až 8,200 mm
Hloubka až 2,000 mm až1,500 mm
Zatížení na polici
max. 5,000 kg 3,000 kg
Stáhněte si brožuru
 
OK