Věci co zvážit při výběru skladovacího systém skladu

Vlastnosti a funkce

Kardex Remstar Skladovacího systém

Tam venku je několik skladovacích systémů, a každý o sobě tvrdí, že je ten nejlepší správní systém skladu, ale pokud opravdu chcete poradit při výběru, existuje několik věcí, které byste měli zvážit, než učiníte výběr.

  • Vlastnosti a funkce. Tím se myslí věci, které správní systémy skladů dokážou. Jinými slovy, co to dělá, aby to uskutečnilo skladovací proces ve skladě? Jaké výsledky můžete očekávat od daného skladovacího systému, když přijde na skladování materiálů a produktů? Má opravdu dobré funkce, které učiní systém užitečným pro správní úkony ve vašem skladu? Nejdříve musíte zvážit tyto faktory, abyste si mohli vybrat funkční a výkonný skladovací systém do vašeho skladu.
  • Struktura a sestavení. Tímto se myslí, jak je systém strukturovaný. Jinými slovy, jak odolný a jak je bezpečný k použití uvnitř skladu. Můžete zaručit bezpečnost pracovníků se skladovacím systémem ve skladu? Je dost odolný a vydrží pracovat dlouho? Nejdříve musíte zvážit tento faktor, abyste se mohli zaměřit na skladovací systém, který vás nebude otravovat nákladnými opravami a údržbou jeho nekvalitní struktury a sestavení.
  • Cena. Tou se myslí to, kolik bude systém stát a kolik byste měli za systém zaplatit. Jinými slovy, stojí ta cena za to? Je to výhodné, nebo ne? Pokud chcete pomoct se skladovacím systémem skladů a vybrat si takový, který je přívětivý pro vaši peněženku, musíte zvážit i tyto faktory.
  • Developer. Tímto se myslí ten, kdo vytvořil skladovací systém do skladu. Jinými slovy, jaká je reputace developera toho systému? Je známý jako nejlepší dodavatel správních systémů do skladu? Je známý pro kvalitu a nejlepší služby jeho skladovacích systémů? Musíte taky zvážit tyto faktory, abyste se mohli soustředit na systém, který je od prověřeného developera.
  • Zpětná vazba. Tímto se myslí, jak je skladovací systém hodnocen jeho předchozími uživateli a vlastníky skladu. Jinými slovy, je systém hodnocen uživateli pozitivně, nebo negativně? Co o systém říkají? Musíte zvážit I tento faktor abyste dostali lepší pohled na věc a věděli, co od systému očekávat, ať už je to správný systém do vašeho skladu, nebo ne.


Celkově lze říci, že není nemožné zaměřit se na správný skladovací systém do skladu, nehledě na to, jaké věci uskladňujete. Pokud systém splňuje podmínky zmíněné výše a zvážili jste faktory, tak může být považován za nejlepší skladovací systém pro váš sklad už nyní.


Aplikační zprávy
ABB Schweiz – 及时检索带装配组件的托盘

ABB Schweiz – 及时检索带装配组件的托盘

位于瑞士ABB装配工具区域的任务是检索工具组件用于世界各地的建筑系统。在苏黎世/欧瑞康能 源与自动化技术部门已经在使用着卡迪斯的仓储与检索解决方案有相当长一段时间了。现在ABB 订购了另外两台Shut...


Yves Rocher – Inovativní požární ochrana pro bezpečné skladování kosmetických surovin

Yves Rocher – Inovativní požární ochrana pro bezpečné skladování kosmetických surovin

Ve svých pařížských laboratořích, vědci pracující pro francouzskou firmu Yves Rocher, neus...


Stellba AG - Skladování nástrojů pro CNC obrábění

Stellba AG - Skladování nástrojů pro CNC obrábění

Společnost Stellba AG z Dottikon (Švýcarsko) používá skladovací systém výtahového typu Shuttle XP ...


Stáhněte si brožuru