Věci, které je potřeba znát o skladovacím systému skladu

Výhody skladovacího systému skladu

Kardex Remstar Skladovací systém skladu

Skladovací systém skladu je také nazýván správní systém skladu, protože se tím myslí skladovací náčiní, které je používáno k usnadnění řízení skladu a k zachování produktů, věcí a pracovníků ve skladu bezpečnými.

Co jsou běžné typy skladovacích systém skladů a co jsou jejich využití?

  • Skladní skříně. Skladní skříně jsou používány na skladování malých či velkých věcí. Záleží na velikosti skříně.
  • Systémy skladování palet. To funguje stejně jako skříně, pokud jde o ukládání položek a jediný rozdíl je, že místo skříní, jsou položky uloženy na paletách a jsou naskládané na stojanech, aby se zabránilo nepořádku.
  • Mezzanine skladovací systém. Tento typ úložného systému přidává další prostor skladu, aby se položky skladovaly vysoko nad sebe.
  • Automatizovaný systém. Tímto se myslí jakýkoliv typ skladovacího náčiní ve skladu, které je zautomatizováno, nebo dokáže pracovat automaticky.

 

Výhody skladovacího systému skladu

Skladovací systém skladu je považován za jedno z nejlepších skladovacích řešení díky mnohým výhodám, které může nabídnout vlastníkům skladu. Výhody jsou:

  • Více organizovaný sklad. Skladovací systém skladu dělá sklad organizovanějším. Ve skutečnosti, organizace skladu je hlavní účel těchto systémů, a tak jsou vytvořeny s cílem poskytovat majitelům skladu i zaměstnancům pohodlí řízení nebo zachovávání skladu. Může být těžké udržovat nebo řídit sklad, zvláště pokud jsou výrobky v celkovém zmatku a vzhledem k tomu, že skladovací systém vám může pomoci mít organizovanější sklad, budete ušetřeni stresu a údržby.
  • Bezpečnější sklad pro výrobky a pracovníky. Skladovací systém dělá sklad organizovaným a organizovaný sklad je sklad bezpečnější, protože to znamená, že není žádný nepořádek, který by mohl ohrozit bezpečnost pracovníků při práci. Plus s těmito systémy jsou tyto výrobky nebo zboží také v bezpečí a chráněny, přitom co jsou umístěny na správných místech.
  • Úspora času a úsilí. Udržování skladu může být velmi časově náročné, zejména pokud ručně sledujete všechny položky a ručně berete položky z jiných kontejnerů a zpět. Ale pokud máte skladovací systém skladu, můžete ušetřit čas a námahu, protože pro vás bude jednodušší sledovat předměty, obchod, nebo ukládat a brát tyto předměty do jejich kontejnerů.
  • Prostorové úspory. Vzhledem k tomu, že skladovací systém skladu organizuje sklad, ale také šetří místo, umožňuje stohování jednotlivých položek vysoko, místo pěchování jich všech na jedno místo, což by udělal sklad přeplněným.


Při správě skladu, si nestačí představit, že budete ukládat velké množství produktů nebo zboží v něm, takže budete potřebovat větší sklad. Spíše je také nutné si představit, jak budete řídit tak velký sklad, a proto musíte zajistit, že máte sklad skladovací systém, který vám pomůže.


Aplikační zprávy
FEGA & Schmitt – Picking slow-moving goods pro 24hodinový servis

FEGA & Schmitt – Picking slow-moving goods pro 24hodinový servis

Velkoobchodník s elektrotechnickým vybavením FEGA & Schmitt používá automatizované skladovací systé...


Comunian Bevande – Bezpečná a rychlá distribuce vín a lihovin

Comunian Bevande – Bezpečná a rychlá distribuce vín a lihovin

Vyšší bezpečnost skladníků. Ochranazbožípředprachem, nečistotamiapoškozením. Plná sledovatelnost zbo...


Warehouse & Distribution - Fast Parts Delivery for Sanitary and Heating Supplies

Warehouse & Distribution - Fast Parts Delivery for Sanitary and Heating Supplies

Vysoký výkon (2.000 objednávek / 100 doručení za den). Dávkové kompletování 20 zákaznických objednáv...


Stáhněte si brožuru