Kroky k získání nejlepšího řešení pro skladiště

Vybírejte z několika řešení skladů

Kardex Remstar Řešení pro skladiště

Pro zajištění dobrého řízení skladiště musíte vybrat z řady řešení skladiště, které jsou dnes představovány. Může zde být plno dobrý řešení pro skladiště a zde jsou některé kroky pro získání správného a požadovaného řešení skladiště.

  • Udělejte si seznam vašich potřeb a věcí které chcete, aby mělo vaše řešení skladiště. Pokud chcete nalézt nejlepší řešení pro vaše skladiště, tak prvním krokem je udělat si seznam toho co potřebujete. Hledáte řešení, které vám pomůže umístit produkty nebo věci a uskladnit je bezpečně? Hledáte řešení pro váš proces výběru objednávek? Hledáte řešení, které vám pomůže ve vašem výrobním skladu? Udělejte si seznam všech potřeb tak, abyste se na něj mohli podívat, až si budete vybírat řešení, které potřebujete.
  • Vybírejte z několika řešení skladů. Pokud jde o sklad, tak si udělejte průzkum, jaké typy skladovacích systémů jsou k dispozici na trhu. Takto budete vědět, jaké řešení se hodí na váš konkrétní problém. Existuje několik řešení pro řízení skladu, ale potřebujete znát všechny tak, abyste se mohli soustředit na správné řešení.
  • Poznejte vaše možnosti. Po prozkoumání několika řešení uskladnění pro řízení skladu poznejte své možnosti. Podívejte se na váš seznam potřeb a preferencí a poté srovnejte s řešením skladů, které jste hledali. Tímto způsobem bude jasné, jaké jsou vaše preferované možnosti a nakonec vám to pomůže přistát na správném řešení.
  • Porovnejte. Jakmile jste se zaměřili na možnosti skladovacího řešení, které máte, tak je čas na srovnání všech možností na jednou. Můžete se setkat s různými skladovacími možnostmi, které jsou nejlepší pro vaše řízení skladu, ale hledáte to nejlepší pro vás, takže si musíte vybrat, jaké řešení je pro vás nejlepší.
  • Kontaktujte developera nebo výrobce. Poté, co srovnáte vaše možnosti a zaměřili jste se na nejlepší řešení skladu pro vás, tak je čas kontaktovat výrobce nebo developera určitého systému. To je krok pro domluvení schůzky na zakoupení řešení skladištního systému, který nejlépe splňuje podmínky pro vaše potřeby skladu. V tomto kroku také nastane vyjednávání s developerem systému ohledně toho jak systém funguje, dále ohledně instalace a toho jak proběhne platba.


Díky dnešní pokročilé technologii již nejsou skladovací problémy uvnitř skladu velkým problémem, protože jsou již skladovací řešení vynalezeny a navrženy tak, aby pomohli vlastníkům skladů aplikovat dobré řízení skladu a uskladnění jejich zboží a produktů. Splněním těchto kroků můžete úspěšně najít správné řešení pro sklad, které opravdu sedí vašim potřebám.


Aplikační zprávy
Yves Rocher – Inovativní požární ochrana pro bezpečné skladování kosmetických surovin

Yves Rocher – Inovativní požární ochrana pro bezpečné skladování kosmetických surovin

Ve svých pařížských laboratořích, vědci pracující pro francouzskou firmu Yves Rocher, neus...


Stellba AG - Skladování nástrojů pro CNC obrábění

Stellba AG - Skladování nástrojů pro CNC obrábění

Společnost Stellba AG z Dottikon (Švýcarsko) používá skladovací systém výtahového typu Shuttle XP ...


Delorge - Ergonomické vychystávání pneumatik

Delorge - Ergonomické vychystávání pneumatik

Belgický prodejce automobilů Delorge využívá dvě skladovací jednotky Intermat od společnosti Intert...


Stáhněte si brožuru