Komponenty

Užitečné komponenty té nejvyšší kvality

Shuttle XP nabízí při maximální úložné kapacitě a minimálním záboru plochy plné využití dostupné výšky prostoru a skladování zboží v 25 milimetrových krocích. Každá jednotlivá police je snímána pomocí technologie Optiflex a elektronického měření výšky, což pomáhá zvýšit úložnou kapacitu.

Technologie umožňuje naskladňovat předměty o různých rozměrech - od nejmenšího šroubu až po krabice nebo palety - efektivně a v jedné jednotce. Každá jednotka je vybavena četnými bezpečnostními zařízeními, aby byla zajištěna optimální bezpečnost obsluhujících pracovníků a naskladněného zboží. Mezi ně mimo jiné patří vertikálně posuvné dveře v každém výdejového otvoru a bezpečnostní světelné clony, které jsou umístěny přímo před výdejovým otvorem a monitorují tak celý pracovní prostor.

Extraktor

Extraktor přepravuje požadovanou polici buď přímo do výdejového otvoru, nebo zpět do volného úložného místa v rámci dané jednotky při vysoké rychlosti a po stisknutí tlačítka nebo naskenování čárového kódu.

Vertikálně posuvné dveře

Vertikálně posuvné dveře jsou standardní výbavou každé jednotky a jsou určeny pro ochranu pracovníků, strojních zařízení, naskladněného zboží, ale také pro snížení emisí hluku a tahu vzduchu.

L profily ve výdejovém otvoru

Boční stěny výdejového otvoru tvoří L profily, což umožňuje přistavit několik polic ve výdejovém otvoru (zdvojený manipulační přístup). Kromě toho lze pracovní polohu individuálně přizpůsobit výšce pracovníka.

Bezpečnostní světelná závora

Pokud se aktivuje bezpečnostní světelná závora nainstalovaná přímo před výdejovým otvorem, veškeré pohyby na zařízení se neprodleně zastaví.

Oblasti použití:
  • Vychystávání objednávek
  • Vychystávání dávek zboží
  • Slučování
  • Třídění
  • Doplňování zásob
Stáhněte si brožuru